ХТО?

Моє ім’я Шухрат
Я народився в 🇺🇦 в 1996

Я людина життя.

“Я” – це дика суміш творчості, любові, пристрасті, мистецтва, трохи письменництва, мудрості, поведінки, підприємництва та маркетингу, жорсткого і дуже інтенсивного життєвого досвіду, гострої вразливої чесності, десятка книг, глибоких спостережень, розмов і думок, сміливих ідей, безлічі помилок, безлічі несподіваних передбачень, бездонної криниці інтересів і прекрасних спраглих очей.

Я люблю природу, життя, людей, книги, музику, ідеї, інді-культуру та технології.

У повсякденному житті я просто пишу, думаю, читаю, бавлюся, вигадую, роблю, проектую, кохаю, живу і творю.

Мої пристрасті – свобода, любов, творчість, природа, стійкість, здоров’я, мудрість, сприйняття, досвід, свідомість, індивідуальність, почуття, мистецтво, ремесло і радість життя.

Я зроблений з купи помилок, втрат, пошуків, здобутків, стартів знову і знову, переплетених екзистенційних смислів.

За своє коротке життя я встиг пожити в кількох містах і кількох країнах, закінчити 2 університети, прочитати понад 200 книг, попрацювати в 20+ різних галузях (від столяра-ремісника до директора великого інтернет-магазину), запустити 3 бізнеси, заснувати некомерційну організацію і провести 10+ заходів.

Я з власного досвіду розумію, як це – бути офіціантом чи бариста з 14+ годинним робочим днем, що таке роздрібна торгівля чи готельний бізнес, що відбувається на великих і малих фабриках з виробництва меблів, текстилю, дверей та вікон, як влаштований бізнес з ремонту гаджетів, як живуть і почуваються будівельники, про що думає оператор колл-центру, коли розмовляє з вами, що відбувається на сервері, в офісі, на складі та в доставці до і після того, як ви натиснете на кнопку “купити”.

Сьогодні я живу своїм життям без жалю і ділюся деякими з цих відчуттів і досвіду з іншими.

Я люблю пізнавати нові пригоди. Я відкритий до всього: подорожувати, пробувати нові смаки, запахи та відчуття, вивчати інші культури, здобувати нові навички, досліджувати світ, спілкуватися з різними людьми, спостерігати за природою та заглиблюватися в деталі. Це все про проживання життя тут і зараз.

Все, що я роблю, відповідає моєму особистому відчуттю сенсу. Мною керує бажання зробити світ навколо мене трохи щасливішим, ніж він був до мене. Я тут, щоб поширювати дух співпраці та підтримки, ділитися, сяяти, розвивати незалежне мислення та надихати підприємництво, а також берегти природу та її різноманіття.

ЧОМУ

Одне з моїх життєвих кредо: “Хто я такий, щоб не спробувати?”
Я вірю, що кожна (не тільки людська) істота існує тут для того, щоб насолоджуватися життям. Жити кожною миттю. Ні про що не шкодуючи. Переживати наше найкраще життя. Бути сміливими, бути вразливими і бути Живим.

ЯК

Своїм досвідом і діями я намагаюся зробити життя простішим, легшим і радіснішим. Я вірю, що доля світу перебуває у руках творців, митців та підприємців. І я роблю все можливе, щоб бути частиною цього потоку і допомагати людям на їхньому шляху.

ЩО

У мене є ідеї, що можна зробити, щоб змінити світ на краще. Я відчуваю світ трохи по-іншому, сміливіше та свідоміше. Щоб зробити свій внесок, повільно, але впевнено, я підтримую лідерство та свободу з Freeproject, розширюю можливості сталого підприємництва та свідомого споживання з UNQA, а також середовище для творчості та індивідуальності з Flakkandi.

Життя завжди змінюється, і образи, які ми маємо в голові, часто відрізняються від реальності. У цьому немає нічого поганого – така вже природа життя.

Можливо, зараз я десь у подорожі, або в біді, або розчиняюся в теперішньому моменті, але я точно рухаюся крок за кроком до здійснення своїх і чужих мрій.

***

Про мене – це радість і щастя, життя, засноване на цінностях, бізнес, керований баченням, заснований на відчутті сенсу, філософія постійного вдосконалення, колаборації та взаємовигідної співпраці. Моє “Я” – це більше про зміст, ніж про форму. Я вважаю, що будь-яке партнерство має бути ще й дружбою.

У бізнесі мені подобається ідея створення Стейапів (прибуткового бізнесу, що зростає природним шляхом і орієнтований на потреби клієнтів) замість Стартапів (ідей, орієнтованих на масштабування і неприродно швидке зростання, засноване на вливаннях венчурного капіталу). Я вважаю, що нам потрібно більше малих місцевих соціальних та екологічно відповідальних бізнесів і менше орієнтованих на прибуток корпорацій.

***

Я вважаю шкідливим, коли робота забирає час, призначений для насолоди життям, саморозвитку та отримання досвіду. Це швидкий шлях до вигорання і отупіння. Цікаве життя, турбота про себе і любов, здорові стосунки і повноцінний відпочинок – запорука свідомості, креативності та продуктивності.

І я не вірю в експертів, я вірю в досвід, помилки, навчання та вдосконалення.

***

Я не можу знати напевно, і це лише мої ідеї, які можуть змінюватися з часом, але в найближчі кілька десятиліть мені цікаво створювати, будувати, бути співзасновником і брати участь у десятках проектів у найрізноманітніших сферах: події, соціальні підприємства, некомерційні ініціативи, академія підприємництва та життєвих навичок, креативна агенція, незалежні медіа, видавнича справа, додатки, саас, електронна комерція / маркетплейс, незалежні соціальні мережі, здорова їжа, спеціалізований чай, спеції, фермерське виробництво, бренди одягу, засоби догляду, дім, меблі, аксесуари, ювелірні вироби, кафе / ресторани, стилістичні послуги, будівництво та споруди, ремонт та обслуговування [. ..]

Якщо у вас є пригоди, інсайти, ви хотіли б заснувати щось разом, або якщо у вас є ідеї щодо мого бачення – не соромтеся писати мені про це тут.

П.С. UNQA (Унікальність, Натуральність, Якість, Доступність) це і є ключ.